حول بنا

به نام پروردگار

معرفی نامه

شرکت تضامنی فرهادی فعالیت خود را در زمینه کارگزاری(حق العملکاری) واردات و صادرات و ترخیص کالا و مرکز مشاوره امور بازرگانی در سال ۱۳۷۹ آغاز نموده است. هدف اصلی شرکت کاهش هزینه های واردات و صادرات برای تولید کنندگان و بازرگانانی می باشد که محصولات خود را با برند های خارجی و یا با برند داخلی وارد و یا صادر می نماید. کارشناسان این مجموعه با همکاری شرکای خارجی در کشور های چین، ترکیه و امارات تلاش دارند کالاهای تخصصی را با حداقل قیمت تمام شده در کشور مبدا خریداری و با بازرسی کیفی و کمی محصولات در کارخانه تولید کننده، اقدامات حمل و ترخیص گمرکی کالا را انجام و نسبت به تحویل به موقع محصولات در ایران اقدام نمایند. این مجموعه با دانش تخصصی در خصوص قوانین و مقررات به روز گمرک کشور و الزامات و استانداردهای گمرکی کشورهای مبدا و مقصد به عنوان مشاور در امور گمرکی و ترخیص کالا برای اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات مفیدی ارائه می نماید.

تحویل به موقع کالا، اجتناب از اشتباهات واردکنندگان در انتخاب منابع در کشور های خارجی، اطلاع رسانی به روز در خصوص آگاه سازی مشتریان از قوانین و مقررات واردات و صادرات از جمله اصلی ترین اهداف این مجموعه می باشد تا از طرفی وارد کنندگان و صادرکنندگان از منافع مالی قابل توجه تری استفاده ببرند و از طرفی از هرگونه سو استفاده افراد متقلب سود جو جلوگیری نماید. دفاتر خارجی این شرکت در کشورهای چین، امارات و ترکیه حافظ منافع حقوق کلیه مشتریان این شرکت بوده و ضامن سلامت محموله های وارداتی و صادراتی همکاران گرامی خواهد بود.

در خصوص محصولات صادراتی، این مجموعه با در اختیار داشتن دیتابیس به روز شرکت ها و تجار کشورهای مختلف نسبت به اعتماد سازی خریداران بالقوه در کشور های مختلف موجبات گسترش همکاری های تجاری را تا حد امکان ارتقا داده و ریسک سرمایه گزارها را در این مهم به حداقل ممکن می رساند.

ارائه پیشنهاد های صادرات کالا و خدمات به بازارهای هدف، معرفی صادرکنندگان و محصولات آنها در کشور های مختلف، جذب سرمایه های خارجی جهت مشارکت با تولید کنندگان داخلی و اعتماد سازی برای خریداران جهت ارائه بهترین خدمات به آنها از جمله وظایف این شرکت بوده و به حمد الله توانسته ایم نام این شرکت را در فهرست تامین کنندگان مورد صلاحدید اتاق بازرگانی کشورهای مختلف به ثبت برسانیم. دریافت اخبار مناقصات و مزاییدات کشورهای منطقه و اطلاع رسانی به تولید کنندگان کشور از جمله موفقیت های این شرکت در طی چند سال اخیر بوده است و موجب شده بسیاری از تولیدکنندگان محصولات خود را به کشورهای مختلف جهان ارسال نمایند و با ارتقای کیفی و کمی محصولات خود درهای کشورهای مختلف را به سمت بازار محصولات صادراتی ایران باز کنند.

از جمله تشریفات گمرکی صادراتی این شرکت در سال ۱۳۹۴ :

ترخیص خط تولید آجر به ترکمنستان
ترخیص انواع سنگهای نما و تزئینی به کشورهای چین، امارات، کویت و دیگر کشورهای عربی
ترخیص انواع کالاهای صنعتی به ترکیه، امارات، روسیه، اکراین، افغانستان، عراق و …
ترخیص انواع لامپ های کم مصرف به کشور عراق
ترخیص زعفران ایران به بیش از ۰۲ کشور جهان
ترخیص انواع محصولات لبنی و صیفی جات به عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس
ترخیص ملزومات برقی به اروپا و کشور های حوزه خلیج

از جمله تشریفات گمرکی وارداتی این شرکت در سال ۱۳۹۴ :

ترخیص انواع تجهیزات صنعت نفت و گاز
ترخیص خط تولید پلاستیک و فولاد
ترخیص لوازم برق صنعتی و روشنایی و لوستر
ترخیص خودرو و قطعات یدکی
ترخیص لوازم و تجهیزات کنترل و حفاظت، دوربین مدار بسته و ریموت، ماژول دزدگیرو متعلقات
ترخیص لوازم پزشکی و کمک ورزشی
ترخیص اسباب بازی
ترخیص پرده و کاغذ دیواری، پارکت
ترخیص قطعات و متعلقات تلفن همراه
ترخیص انواع یراق آلات دکوراسیون داخلی
ترخیص تجهیزات خانه و آشپزخانه
ترخیص انواع محصولات آرایشی بهداشتی
ترخیص قطعات و ماشین آلات صنعتی
ترخیص ماشین آلات صنایع چوب
ترخیص محصولات کشاورزی و مکمل های گیاهی

امید داریم با توکل بر خداوند متعال و تلاش بی وقفه مسئولین این شرکت بتوانیم بهترین خدمات را به کلیه متخصصین وصنعت گران کشور عزیزمان ایران ارائه نماییم تا با تجارتی آسان و آسودگی خیال در واردات کالاهای مورد نیاز خود و صادرات محصولات تولیدی آینده سبزی را به فرزندانمان تقدیم نماییم.

محمد فرهادی فر حق العملکار رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران